O nas

Biprogeo Projekt jest biurem projektowo - konsultingowym. Od 1996 roku działa w zakresie budowy infrastruktury transportowej jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu.

Nasze atuty to kompetentny i doświadczony zespól projektantów, zaawansowane technologie projektowania wykorzystujące techniki komputerowe, nowoczesne oprogramowanie oraz wysokiej jakości sprzęt. oraz wdrożony i stale doskonalony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001.

Nasza dewiza to profesjonalna obsługa naszych Klientów zapewniająca spełnienie ich oczekiwań i osiągnięcie zamierzonych celów oraz dbałość o wizerunek firmy postrzeganej jako rzetelny i wiarygodny partner gwarantujący najwyższą jakość usług.

alt

Jesteśmy dumni z faktu, że nasze projekty przyczyniły się do zmiany oblicza Wrocławia i Dolnego Śląska, które stają się dzięki temu coraz nowocześniejsze i coraz bardziej przyjazne dla użytkowników i środowiska.
 

Największymi osiągnięciami naszego biura są zakończone i zrealizowane projekty budowy odcinka Obwodnicy Śródmiejskiej z Mostem Milenijnym we Wrocławiu, przebudowy ul. Lotniczej, budowy sieci dróg wraz z odwodnieniem i oświetleniem do obsługi Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Biskupicach Podgórnych dla LG i jej kooperantów oraz rozpoczęte budowy przez firmę SKANSKA, w oparciu o nasze projekty: "Budowa Północnej Obwodnicy Śródmiejskiej we Wrocławiu" oraz "Budowa drogi wojewódzkiej Bielany - Łany - Długołęka na odcinku pomiędzy drogą krajową Nr 94 a drogą wojewódzką Nr 455 z budową przepraw przez Odrę i Oławę"

alt
Działalność firmy została uhonorowana wieloma wyróżnieniami i nagrodami takimi jak:
• Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy 2003, 2004, 2005, 2006, 2007
• Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności "BIAŁA LISTA" 2007
• Brązowy Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności "BIAŁA LISTA" 2008
• Srebrny Certyfikat Wiarygodności i Rzetelności "BIAŁA LISTA" 2010
• Dolnośląska Nagroda Gospodarcza 2008
• Gazele Biznesu 2008, 2009
• Certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2008, 2009, 2010